הדפסת צ'קים לכל הבנקים והתוכנות | מותאם לתקן 501 - בנק ישראל | להזמנה התקשרו 1-800-877-222
חייגו: 1-800-877-222
צ'קים מותאמים - תקן 501

פרסום ואסטרטגיה שיווקית עם "קווים הפקות"

דרך פשוטה ואפקטיבית

אסטרטגיה שיווקית, פרסום ומיתוג זהו הבסיס לפעילות העסקית והשיווקית של כל בית עסק. חברות רבות משקיעות כספים רבים ללא אסטרטגיה ברורה, ומוצאות את עצמן ללא תוצאות. לא חייבים להשקיע סכומי כסף גבוהים בשיווק ובמיתוג של בית העסק, בחברת "קווים הפקות" מציעים שירותי פרסום ומיתוג בכל תקציב, לעסקים גדולים וגם לעסקים קטנים.

פרסום ואסטרטגיה שיווקית עם קווים הפקות

פרסום ואסטרטגיה שיווקית עם קווים הפקות

מהי אסטרטגיה שיווקית?

אסטרטגיה שיווקית היא רצף פעולות שאותן צריך הארגון או בית העסק לעשות כדי לקדם את המכירות, לרכוש לקוחות חדשים ולהכפיל את הרווחים. אסטרטגיה שיווקית מוצלחת עונה על מספר גורמים.

קביעת מחירים נכונים למוצרי החברה. מחירים נכונים אינם חייבים להיות מחירים גבוהים או זולים. החברה צריכה לבחון את המחיר בהתאם לסיטואציות שונות ולקהל היעד כדי לבנות מחיר הוגן. לדוגמה, מוכר קרטיב על שפת הים יכול לגבות מחר גבוה יותר מאשר בעל מכולת המחזיק קרטיבים במקרר בחנות. גם מדיניות ההנחות צריכה להיות מובנת וברורה. האם ההנחה שתינתן למוצר תהיה הנחה זמנית, מוגבלת בכמות, בזמן או במקום, או שתהיה הנחה קבועה שתהפוך מאוד מהר למחיר הרשמי של המוצר.

האמצעים והדרכים של פרסום המוצרים הוא פרמטר מרכזי בקביעת האסטרטגיה השיווקית של כל בעל עסק. השוק רווי בדרכי פרסום מגוונות, חלקן יקרות יותר וחלקן יקרות פחות. את ערוצי הפרסום יש להתאים לתקציב, ולוודא כי ערוץ השיווק שבחרתם, אכן מושך לקוחות ומגדיל את המכירות. כדאי לזכור כי יש דרכים אפקטיביות, פשוטות וזולות לפרסום, ולא כל פרסום יקר, הוא הפרסום המוצלח.

קווים והפקות – סוכן השיווק הסמוי שלכם

בחברת קווים והפקות מציעים דרכים אפקטיביות למיתוג ולשיווק העסק שלכם.

הדפסת לוגו על פנקסי צ'קים, שוברי תשלום, ניירות מכתבים, מעטפות, פנקסי שיקים ועוד ימתגו וישדרגו את העסק שלכם. הם יהיו סוכני השיווק הסמויים שלכם. בכל מקום שאליו יגיעו השיקים שלכם, המעטפות או שוברי התשלום עם הלוגו שלכם עליהם, הלוגו ייחרט בזיכרון, אתם תמותגו כחברה רצינית ומכובדת ואנשים ייזכרו בכם בכל פעם שהם יחפשו את המוצר או השירות שאותו אתם משווקים.

מוצרי קידום מכירות הם אמצעי שיווק אפקטיבי ודרך מצוינת לפרסום וליחסי ציבור. בחברת "קווים הפקות" מציעים מוצרי קידום מכירות שעליהם יודפס הלוגו, הסלוגן הסמל ועוד פרטים של העסק שלכם. בין המוצרים המובילים: דפי ממו עם מעמד מעוצב, ארנק לטלפון נייד, עטים ומוצרים נוספים ממותגים.

חברת "קווים הפקות" היא חברה ותיקה בעלת ניסיון רב בתחום של הפקות דפוס, צרו קשר כי מיתוג ודפוס זו האומנות שלנו.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!